Skip to main content

Projekty

Specjalistyczna wiedza firmy SAUTER w zakresie projektów nie pojawiła się znikąd. Dzięki efektywnej i skutecznej realizacji niezliczonych małych i dużych projektów, już od ponad 100 lat zdobywamy nieocenioną wiedzę w zakresie automatyki budynków.
Procesy pracy opracowane i sprawdzone przez lata praktycznych doświadczeń zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa planowania i zawsze gwarantują sprawną obsługę projektu.

Środowisko robocze rozwijane i sprawdzane w praktyce przez lata gwarantuje najwyższą efektywność procesów projektowych.

SAUTER CASE i SENG

Nasze narzędzia projektowe SAUTER CASE i SENG towarzyszą zespołowi projektowemu od fazy planowania do wdrożenia, a także służą do bieżącej optymalizacji działania i energii w fazie użytkowania. Dzięki inteligentnym bibliotekom umożliwiają ponowne wykorzystanie tych rozwiązań, które sprawdziły się w praktyce, zapewniając w ten sposób wysoką efektywność procesu oraz najwyższe, jednolite standardy jakości.

Automatyka pomieszczeń

Warunki klimatyczne panujące w pomieszczeniach są wynikiem optymalnej interakcji ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, oświetlenia i zacienienia. To właśnie tam użytkownicy budynku stykają się z technologią.
Atrakcyjnie zaprojektowane urządzenia operacyjne, obsługa za pośrednictwem inteligentnej aplikacji lub bezpośrednio z komputera na stanowisku pracy umożliwiają dopasowywanie warunków klimatycznych w pomieszczeniach, a także oświetlenia i osłon przeciwsłonecznych, do indywidualnych wymogów.

 

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

 

Planing 
Project planing / construction
Dismantling 
Renovation
Business
Maintenance
  • Project winding
  • Automation of the primary plant
    (Heating / ventilation / air conditioning)
  • Room automation
  • Management level

Certyfikat zielonego budynku

Certyfikaty sprawiają, że zrównoważony rozwój budynku jest mierzalny i widoczny i są niezbędne w międzynarodowych portfelach budynków. Nagrody gwarantują wysoką efektywność wykorzystania energii, wody i materiałów.

Dzięki lepszej wentylacji i oświetleniu użytkownicy budynków ekologicznych mogą osiągnąć większą wydajność, a tym samym opłacalne zarządzanie gruntami. Dzięki systemom automatyki budynkowej SAUTER, naszej wiedzy i doświadczeniu z wielu międzynarodowych projektów referencyjnych, umożliwiamy udaną certyfikację.

Nowe przepisy wymagają większej efektywności energetycznej

Nowa dyrektywa w sprawie charakterystyki energetycznej budynków (EPBD) wymaga instalacji systemów automatyki budynkowej w dużych budynkach komercyjnych.

© 2024  Fr. Sauter AG Sauter AG Wszelkie prawa zastrzeżone