Skip to main content

Chmura SAUTER

Usługi mobilne w zakresie eksploatacji budynku

Zwykły komfort obsługi z aplikacji Smart Home w połączeniu z systemem automatyki budynków i BACnet.

Chmura SAUTER oddziela obsługę przez mieszkańców za pośrednictwem smartfonów od obsługi zapewnianej przez profesjonalny system zarządzania budynkiem lub kierownika obiektu.

Usługi SAUTER Vision
Obsługa budynku z chmury, monitorowanie przepływów i zużycia energii, a także optymalizacja obsługi i kosztów – usługi SAUTER Vision oferują funkcje niezbędne do tych celów. Funkcje i usługi mogą być bezpośrednio używane i są zawsze aktualne. Chmura SAUTER zapewnia moc i pamięć komputerową oraz zapisuje dane w niezawodny sposób. Nie musisz posiadać na miejscu serwerów do systemu zarządzania budynkiem. W ten sposób zmniejszane są koszty inwestycji.

Nieważne, czy jesteś w drodze, czy w domu – korzystaj z wygodnej obsługi mobilnej Twojego systemu ogrzewania podłogowego przy użyciu naszej aplikacji na smartfon lub tablet.

https://www.eco-climate-control.com/bedienung/

Inteligentny siłownik
Inteligentne urządzenia peryferyjne są mapowane do chmury. Możesz cieszyć się bezproblemową integracją z Internetem Przedmiotów w budynku (BIoT). Chmura zapewnia cenne informacje w zakresie konserwacji i obsługi instalacji. I nie wymaga to infrastruktury serwerowej na miejscu.

Zadania w zakresie optymalizacji na wyższym poziomie, kontroli i regulacji są wykonywane w sposób bezpieczny i niezawodny w chmurze. Złącze IoT dla chmury oferowane przez firmę SAUTER z MQTT oraz modulo 6 zapewniają linki do lokalnej, fizycznej instalacji. W ten sposób lokalne automatyczne stacje mają mniej do zrobienia i korzystają z elastycznie skalowalnej mocy i pamięci komputerowej.

modu 690-ZC – automatyka w chmurze

SENG – inżynieria programowa SAUTER

SENG – inżynieria programowa SAUTER

Dostęp do specjalistycznej wiedzy i aplikacji dla inteligentnych budynków
Od planowania, przez budowę i oddanie do użytku, do obsługi i przyszłej modernizacji – SENG zapewnia rozwiązania w chmurze dla inteligentnych budynków.

W zakresie planowania, budowy i oddania do użytku klienci mogą skorzystać z szerokiego spektrum gotowych, wypróbowanych i przetestowanych rozwiązań. Przy obsłudze i przyszłej modernizacji można uzyskać dostęp do indywidualnych danych konfiguracyjnych instalacji w dowolnym momencie. SENG zarządza danymi projektu „powykonawczo“ w chmurze.

© 2024  Fr. Sauter AG Sauter AG Wszelkie prawa zastrzeżone