Rozwiązania OEM | SAUTER
 
 

Rozwiązania OEM firmy SAUTER

Jako doświadczony producent energowydajnych komponentów i systemów przeznaczonych dla nowoczesnych systemów automatyki budynków, firma SAUTER jest partnerem w opracowywaniu i produkcji rozwiązań OEM dostosowanych do potrzeb klientów.

  
Jakość szwajcarskiej marki

 

Produkty firmy SAUTER spełniają najwyższe standardy jakości. Wiedza praktyczna posiadana przez naszych specjalistów, zespoły i partnerów technologicznych, stale przyczynia się do rozwoju oferowanych przez nas rozwiązań. W szwajcarskiej centrali firmy, w zakładach produkcyjnych o wysokim poziomie zautomatyzowania, wytwarzane są produkty certyfikowane o najwyższym poziomie niezawodności.

 
Odpowiedzialne korzystanie z zasobów


Firma SAUTER przywiązuje szczególną wagę do gotowości do przyszłych zmian oraz zrównoważenia swych komponentów i rozwiązań. W oferowanych produktach stosujemy wyłącznie materiały, które można łatwo poddać recyklingowi. Wysoka wydajność energetyczna produkcji i obsługi produktów oraz ich wyjątkowo długi czas eksploatacji, zapewniają odpowiedzialne korzystanie z zasobów. Klienci OEM mogą również czerpać z tego korzyści.