O firmie | SAUTER
 
 

O firmie SAUTER

Entry to SAUTER Head Office Basel / Switzerland

Polska spółka o nazwie Sauter Automatyka Sp. z o.o. powstała w 1996 roku, jednak produkty firmy Sauter pojawiły się na rynku polskim już wiele lat wcześniej.


Towarzyszymy klientom przez cały cykl życia budynku. Wspólnie z klientem tworzymy koncepcję systemu i projekt instalacji automatyki adekwatny do potrzeb i wymagań inwestora, koordynując pracę z dostawcami technologii. Dostarczamy zaawansowane technologicznie, efektywne i funkcjonalne rozwiązania systemowe oraz precyzyjne i niezawodne komponenty automatyki.

 

Realizujemy kompleksowo Systemy Automatyki Budynków, wyposażając w inteligentne systemy sterowania instalacje wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, integrując instalacje elektryczne i technologiczne oraz zapewniając przyjazny i przejrzysty interfejs dla obsługi technicznej budynków.


Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe, dostosowane indywidualnie na miarę potrzeb klienta.

 

Podejmujemy się modernizacji istniejących instalacji i doradztwa technicznego w zakresie stosowania rozwiązań optymalizujących zużycie energii.

 

Nasze kompleksowe rozwiązania są wynikiem dostosowania do potrzeb naszych partnerów.

 

Organizacja Grupy SAUTER

Grupa Sauter składa się z 16 filii w Europie oraz światowej sieci spółek joint venture i przedstawicieli lokalnych (patrz: schemat organizacji). Aby poznać szczegóły dotyczące międzynarodowej sieci dystrybucyjnej, proszę kliknąć mapę świata w górnym, prawym rogu ekranu.